Apartmány Josip - Igrane

 • Úvod
  Apartmány Josip se nachází na Makarské riviéře v malebném městě Igrane cca 150m od moře v kopečku. Pláže jsou oblázkové a písčité.

  Igrane je ideální destinací pro ty, kteří chtějí přejít od shonu ulic města do klidu objetí krásného prostředí.
  Igrane je dnes známé turistické místo s překrásnou pláží, sportovními a zábavními akcemi, s restauracemi s tradiční dalmatskou kuchyní, bary a obchůdky nabízející tradiční suvenýry a výlety do okolí, najdete je podél pobřeží i ve městě.
   
 • Apartmány
  Apartmány s příjemnou atmosférou jsou umístěny ve vilce situované pod majestátním pohořím Biokovo. Každý apartmán má svůj samostatný vchod, kuchyňku vč.chladničky, varné konvice, wi-fi, klimatizaci , balkony s výhledy na moře, koupelnu,WC,povlečení, parkování u domu.
 • K vilce patří příjemné venkovní posezení s grilem.

Cena v EUR / Apt / den

01.06. - 30.06.
01.09. - 30.09.

01.07. - 31.08.

Apt 1 a 2 (2+2 os)

55 EUR

75 EUR

 • Informace
  Vámi zvolený apartmán Vám bude rezervován po zaplacení zálohy a to od 30 – 60% z celkové ceny pobytu za apartmán. Zbytek ceny se doplatí při příjezdu a to hotově. Záloha se platí na účet majitele apartmánu – vily.
  Ceny jsou za apartmán na den (noc).
  V ceně je zahrnuta pobytová taxa, parkování, energie, úklid, povlečení,  klimatizace, wifi. Cena za pobyt, který není delší než tři dny se může zvětšit až o 30% ceny, to po vzájemné domluvě. V případě nevyužití ubytování, slouží zaplacená záloha na rezervaci apartmánu jako nevratná.
  Klient po závazné rezervaci, obdrží číslo účtu a telefonní kontakt na majitele apartmánu, aby měl jistotu,že bude očekáván.
   
 • Jak se k nám dostanete
  Parkování pro hosty je v blízkosti vily. Dostanete se k nám po magistrále. Není problém zavolat domácího a ten vás navede. V případě,že jedete autobusem, je to také možné, ale prosím zavolejte dopředu, aby vás majitel - domácí mohl vyzvednout na autobusové zastávce.
 • Fotogalerie - okolí domu

foto_dum_Josip_1

foto_dum_Josip_2

foto_dum_Josip_3

 • Fotogalerie - Apartmán 1 (2+2 os.), 1. patro, výhled na moře

apt_1_josip_1

apt_1_josip_2

apt_1_josip_4

apt_1_josip_5

 • Fotogalerie - Apartmán 2 (2+2 os.), 1. patro, výhled na moře

apt_2_josip_1

apt_2_josip_2

apt_2_josip_3

apt_2_josip_4

apt_2_josip_5

apt_2_josip_6

[Úvod] [O nás] [Kontakty] [Chorvatsko] [Makarská riviera] [Makarska město] [Veliko Brdo] [Igrane] [Foto Igrane] [Apt Tiho] [Apt Durdica] [Apt Anisija] [Apt Grgo] [Apt Jana] [Apt Josip] [Živogošće] [Pelješac] [Brač] [UBYTOVÁNÍ] [RECENZE] [Dotazy] [AKCE a novinky] [Domky k pronájmu]

2014 (c) Makarska - nejen v létě
Všechna práva vyhrazena

 

www.vasepcambulance.cz